היתרונות בארגון אירוע באולם קטן

אולם קטן, שעוצב עם נגיעות אישיות ומאפיינים נטולי תעשייתיות, הפכו ליתרון מובהק בחגיגת בר או בת המצווה. על יתרונות נוספים בכתבה הבאה

 

בשנים האחרונות נרשמת עלייה במספר אולמות הבוטיק המשמשים לאירועים שונים, בהם גם בר מצווה או בת מצווה בירושלים. העלייה הזו מצביעה על הביקוש ההולך וגדל לאולם קטן שיאפשר לחגוג אירוע בהיקף מצומצם יותר. היתרונות בעריכת בר או בת מצווה באולם קטן רבים, כשהדגש ניתן לאיכות על פני הכמות. 

 

התפישה לפיה חגיגת בת או בר מצווה באולם ענק עם מאות משתתפים תהיה מוצלחת יותר, עברה מן העולם. היום רוב החוגגים מעוניינים ליהנות מהיתרון של אירוע מצוקצק, באווירה אינטימית ויוצאת דופן. אולם קטן שעוצב עם נגיעות אישיות ומאפיינים נטולי תעשייתיות, הפכו ליתרון מובהק בחגיגת בר או בת המצווה.

 

חשוב לציין, כי מידות האולם, בין אם מדובר על אולם לאירועיםם קטנים בירושלים או בכל מקום אחר, הן לא מה שישפיע על מידת השמחה, להפך. רוב האולמות הקטנים הפועלים כיום בארץ, מתאימים בדיוק למספר האורחים הממוצע באירוע בר או בת מצווה: חברים מהכיתה, בני משפחה קרובים ואולי כמה חברים של אמא ואבא.​

 

בנוסף, העובדה שלא מזמינים מאות אנשים, משאירה זמן לתת תשומת לב לפרטים הקטנים. היתרון ממנו נהנים גם בעלי האירוע ובעיקר המוזמנים, הוא היחס האישי שמקבל כל אחד מהמשתתפים בחגיגה. ברוב המקרים הבחירה באולם גדול מדי, שאינו הולם את מספר האורחים, יוצרת תחושה של אירוע דל; כאילו חלק מהאורחים שהוזמנו בחרו שלא להגיע.

בנוסף, החיסכון בתשלום על הבחירה באולם אירועים גדול, יכול להשאיר יותר כסף למרכיבים אחרים של האירוע.

שם מלא:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

This field is required.

דואר אלקטרוני

This field is required.

תוכן ההודעה:

This field is required.

נושא ההודעה

This field is required.

צרו איתנו קשר!

053-7933267​